Biblioteki to jedne z najważniejszych pomieszczeń w Twoim domu. Mogą być używane do wielu celów, takich jak zabawianie gości, relaks, praca i przechowywanie ulubionych książek. Biblioteka to miejsce do przechowywania książek, które sprawią, że poczujesz się, jakbyś nigdy nie wyrósł ze swojego gustu czytelniczego. Z wiekiem staje się to trudniejsze, ale nadal można znaleźć biblioteki pasujące do Twojego osobistego stylu! Ogólnie rzecz biorąc, nikt nigdy nie będzie w stanie zrozumieć, co oznacza dla kogoś posiadanie własnego stylu, chyba że sam go wypróbował. Są jednak pewne rzeczy, o których ludzie powinni pamiętać podczas tworzenia domowej biblioteki.

 

Idealny system organizacji książek w domu

Ludzie muszą uporządkować swoje książki w domu, aby mieć do nich łatwy dostęp i możliwość ich przechowywania. Niektórzy ludzie mogą chcieć korzystać z tradycyjnego regału, podczas gdy inni mogą woleć użyć czegoś innego. Głównym problemem związanym z korzystaniem z regału jest to, że może zajmować miejsce w domu lub biurze, co może być trudne ze znalezieniem wystarczającej ilości miejsca, gdy jest to potrzebne. Jednym ze sposobów na obejście tego problemu jest zakup modułowego regału, który składa się na kilka części, gdy nie jest używany. Regał pozwala przechowywać książki bezpośrednio na półce, nie zajmując zbyt wiele miejsca i z łatwością zmieści się w każdym pomieszczeniu w domu lub biurze. Ma również wiele różnych kolorów i wzorów, więc każdy znajdzie coś dla siebie!

Jak zaprojektować i zbudować własną półkę ścienną!

Zbuduj tę półkę ścienną do garażu, pokoju lub piwnicy. To bardzo proste w wykonaniu, a jednocześnie niezwykle stabilne.

Materiały:

- 1x sklejka lub płyta MDF

- Rura o średnicy 1x12 cali (lub 11 cali, 10 cali, 9 cali)

- 2x wsporniki L ze śrubami lub gwoździami

-2x kawałki drewna o wymiarach 4 cale na 12 cali, na których można oprzeć wsporniki

Zacznij budować tę półkę ścienną już dziś!

Półka ścienna to świetny dodatek do Twojego salonu, w którym można przechowywać książki i inne przedmioty. Jest to wygodny sposób na wyeksponowanie niektórych ulubionych przedmiotów na ścianie, ale jednocześnie stanowi piękny punkt centralny w pomieszczeniu. Jest łatwy w instalacji i można go dostosować do każdego wystroju. Jesteś projektantem wnętrz lub po prostu szukasz fajnego miejsca do przechowywania ulubionych książek, zastanów się czy nie warto poświęcić odrobinę czasu i zaprojektować samemu świetną półkę na książki.